PAR «ROGAS MAIZE» CEPTUVI

„ROGAS” maiznīca kaislīgi un ar mīlestību ražo vairāk nekā 10 veidu rudzu un rudzu-kviešu maizes, 20 veidu kviešu maizes un graudu maizes, ka arī ap 60 dažādu veidu konditorejas izstrādājumus. Plašs sortiments un pievilcīgas cenas. Produkcija, ko piedāvājam saviem klientiem, tiek ražota gan nakts, gan xdienas stundās mūsu mīļajā ceptuvītē Salaspilī.

„ROGAS” konditoreja tiek slavēta par tās bagātīgajam kūkām un tortēm, bagātīgi pildītiem un krāšņi dekorētiem svētku kliņģeriem, burvīgajām smalkmaizītēm un sāļajiem pīrādziņiem, kā arī daudziem citiem konditoreja izstrādājumiem. Vai tā ir maizīte, pīrādziņš vai cepumiņš, „ROGA” izmanto dabīgās izejvielas. Visa produkcija ir īsts roku darbs! Tradīcijas, labas kvalitātes izejvielas un cepšanas prasme ir tikpat svarīga šodien, kā tas bija toreiz, kad mēs sākām mūsu biznesu.

A/S "Roga-Agro" izveidota 1992. gadā, kura sākusi saimniekot tā saucamajos pārmaiņu gados būvētā nelielā maizes ceptuvē, kas līdz tam piederēja agrofirmai "Salaspils". Maizes ceptuve tika būvēta ar mazu jaudu tikai rupjmaizes un saldskābmaizes cepšanai. Pirmajā gadā uzņēmums strādājis tādos apstākļos, kādi tika mantoti, bet 1994. gadā sākās ceptuves pārbūve un paplašināšanās. Kopš tā laika uzņēmums ievērojami paplašināja savu darbību. 1995. gadā maizes ceptuve sāka baltmaizes un miltu konditorejas ražošanu. 

A/S "Roga-Agro" valdes priekšsēdētājs Valdis Circenis, maiznieka meistars, kopš 1994. gada pats vada un organizē uzņēmuma darbību kopā ar sievu - maizniekzelli Oņegu Circeni. Visā šajā periodā uzņēmums sekmīgi darbojās, ieguvis stabilu vietu maizes tirgū. Uzņēmumā nemitīgi tiek investēti visi nopelnītie līdzekļi gan telpu rekonstrukcijai un remontam, gan iekārtu iegādei.

​Kopš 1994. gada A/S "Roga-Agro" ir aktīvs Latvijas Maiznieku biedrības biedrs.

1999. gada septembrī uzņēmumam tika piešķirts Uzticības Sertifikāts, ko piešķir SO ''Latvijas Maiznieku biedrība'' un BOVU ''Latvijas sertifikācijas centrs'', kas garantē, ka uzņēmuma ražotā produkcija atbilst obligātajām nekaitīguma prasībām un kvalitātes rādītājiem.

1998. gadā pārtikas konkursā ''Riga-Food 98'' uzņēmumā ražotā plaucētā rudzu saldskābmaize ieguva diplomu par izcilu kvalitāti, bet baltmaize - zelta medaļu.

1999. gada tika uzstādīta jauna, augstražīga Vācijā ražota maizes cepšanas krāsns MIWE.

Uzņēmuma darbība

A/S "Roga-Agro" faktiski ir ģimenes uzņēmums, jo lielākais akcionārs ir akciju sabiedrības valdes priekšsēdētjāja Valda Circeņa zemnieku saimniecība "Jaunstrūkas", kuras specializācija ir graudu audzēšana; citi ģimenes locekļi arī strādā zemnieku saimniecībā ''Jaunstrūkas'' un ''Irbītes'', kā arī uzņēmumā.

A/S "Roga-Agro" akcionāri zemnieku saimniecības ''Jaunstrūkas'' un ''Irbītes'' kopā apstrādā 800 ha lauksaimniecības zemes. Pamatā tiek audzēti dažādas graudaugu kultūras.

Pašlaik uzņēmumam ir maizes ceptuve, pārtikas veikals ''TOP'' un kafejnīca, taču uzņēmuma pamatdarbība ir maizes un miltu izstrādājumu ražošana. Ražošanas apjoms ir 900 tonnas maizes un miltu izstrādājumu gadā.

Tagad uzņēmumā strādā 60 darbinieki, kas ir gan izcili maizes cepēji, gan ēdienu gatavošanas meistari, gan pārdevēji un citu svarīgu darbu darītāji. A/S “Roga-Agro” kopš 1997. gada ir sertificēts uzņēmums, kur ražo vairāk nekā 10 veidu rudzu un rudzu-kviešu maizes, 20 veidu kviešu maizes un graudu maizes, ka arī ap 60 dažādu veidu konditorejas izstradājumus.