Atsauksmes

Anete
Gadiem ilgi cienājamies ar dažādiem Jūsu gādīgo cepēju roku darinājumiem, uz svētkiem pasūtam ko īpašāku, arī ārzemju draugiem vienmēr dāvinām lielāko latviešu vērtību - rudzu maizi! Un nekad neesam vīlušies! Paldies Roga Agro, ka turat augstu un nezaudējat kvalitātes latiņu! Mūsdienās to ļoti novērtējam!

Lydia no Austrālijas
Just a quick note from Melbourne Australia - I purchased classic dark rye bread in our local delicatessen. I thought it was Latvian 'style' and assumed it was made in a local bakery!! Imagine my surprise when I read the package - all the way from Latvia!! My Goodness :) Anyway, I just wanted to say thank you for such wonderful bread. Really fabulous. I wish you a wonderful day, with kind regards from Lydia : )

Zigrīda
Cenšos iegādāties un reklamēju arī citiem Salapils maizes ceptuves maizi. Patīk, ka Roga - Agro rupmaizīte ilgi nebojājas - ir svaiga! Patīk arī formas "kieģelītis" rupmaize, smaržīga un garšīga! Arī tortes un maizītes ir garšīgas!

Elza Ņukša
Viena no manas bērnības spilgtākajām atmiņām ir došanās uz Rogas maiznīcu pēc tikko ceptās rupjmaizes. Visa tuvējā apkārtne smaržoja. Plaukstas dega no tā, cik tā karsta bija. Un nonākot mājās - pirmā lieta bija nogriezt tās galiņu, uzsmērēt nedaudz sviesta, kas izkusa tik ātri, ka ne pamirkšķināt, un lēni izbaudīt kraukšķīgo garozu un brīnišķīgi garšīgo viducīti.

Ingūna Gustava
Rogas rupjmaize, baltmaize un konditorejas izstrādājumi patiesi ir fantastiski! Mūsu mājās vispār cita rupjmaize, kā Rogas rupjmaize vairs nav sastopama gadiem! Un tagad esam priecīgas, ka šo rupjmaizi varēsim aizvest uz Čikāgu!

Ingūna
Jau gadiem ilgi izvēlos Rogas Agro maizi un konditorejas izstrādājumus savām ikdienas un svētku maltītēm. Nekad neesmu vīlusies kvalitātē! Vienmēr pārsteidz kāds jaunums, ko noteikti vēlos nogaršot. Mans favorīts ir Dižklaipa rudzu maize. Lai Jums veicas!

Agate Mališeva
Strādāju šajā uzņēmumā un, protams, esmu nogaršoju visas Rogas ceptās maizes, kuras ir ļoti garšīgas, taču īpaši vēlos izcelt - rupjmaizi ar sēklām. Garša fantastiska, izteikti aromātiska, ar bagātīgām piedevām.

Skaidrīte Lapteva
Maize ir ļoti garšiga, viss mans darba kolektīvs slavē gan rupjmaizi, gan baltmaizi.
Tā neizsauc dedzināšanas sajūtu, tā nav skāba, ļoti labi pārstrādajās un es ļoti labi jūtos, ēdot šo maizi. Garša ir izcila! Ļoti slavējami ir tas, ka daudzām maizēm nav pievienotas E- vielas, tā tiek dabīgi raudzēta un tieši tas, manuprāt, piesaista cilvēkus.

Jānis no Austrālijas
Pasaulē daudz ko varam mācīties no citām tautām, taču maizes - it īpaši īstas rupjmaizes - cepšanu, var iemācīties tikai pie mums Latvijā.

Gunta
Ķieģelītis katru dienu svaigs un kraukšķīgs kā bērnībā, biezpiena klinģerīši, magoņu bizītes un gaisīgā biezpienkūka ir vienkārši burvīgas. Vai kūst uz mēles.

Valdis Razumovskis
Viennozīmīgi viens no Salaspils zīmogiem! Varam lepoties, ka mums ir tāda ceptuve un konditorija ar ļoti garšīgām kūciņām un smalkmaizītēm.
Arī Rogas kafejnīcas ceptās picas izdodas lieliskas. Tā turpināt!

Alina Dūdele
Šīs ir vienas no labākajām maizēm un kūkām, kādas ir nācies baudīt. Vienkāršas un dabiskas.

Dace Runča
Rogas maize man ļoti garšo. Pavisam vienkārši - garšo un dod sāta sajūtu, un īstuma sajūtu. Un, ja vēl tai pārziežu mammas taisīta sviesta kārtu un kārtīgu lauku biezpiena klumpuci, bauda un spēks ilgam laikam garantēta. Un te ir mans paldies šīs maizes cepējiem.

Mārtiņš
Esmu liels saldumu mīlis un, ja iet runa par Rogas konditoreju, tad varu to tikai slavēt. Nekur nav tik garšīga konditoreja kā šeit. Šokolādes kūka, zemeņu un dzērveņu deserts, meduskūka - tas ir tas, kas man garšo vislabāk!

Inese Slokenberga
Man ļoti garšo Rogas ceptās smalkmaizītes.

Ilga Matule
Man ļoti garšo Rogas maize - garšīgas ir visas maizes, taču vislabāk man patīk Turku maize un Ciabattas.
Mums, kā ražotājiem, jebkura lietotāja atsauksme ir svarīga, tāpēc lūdzu sūtiet savas atsauksmes un komentārus uz e-pastu maize@rogasmaize.lv


Atsauksme

Obligāts
Obligāts
Obligāts