Partneri

  • RigaCatering
  • Valsts un pašvaldību iestādes (skolas, slimnīcas, bērnudārzi, pansionāti)

PARTNERU ATSAUKSMES

"Starp SIA „Latvijas tirgotāju kooperācija „AIBE”” un AS „Roga-Agro” izveidojusies veiksmīga un stabila sadarbība, kas pastāv jau vairākus gadus.  Visas saistības AS „Roga-Agro” pilda atbilstoši noslēgtā sadarbības līguma nosacījumiem. Šis sadarbības partneris nodrošina kvalitatīvu produkciju un plašu preču sortimentu.  
Esam gandarīti par līdzšinējo sadarbību un domājam arī turpmāk strādāt ar AS „Roga-Agro”, kā ar atbildīgu un zinošu maizes un konditorejas produktu ražotāju un tirgotāju."

Pārdošanas un mārketinga vadītāja T. Kuļikova
"SIA Staburadzes konditoreja sadarbojas ar A/S Roga-Agro jau daudzus gadus. Sadarbības laikā starp uzņēmumiem ir izveidojusies savstarpēja cieņa un sapratne. Roga-Agro pierādīja sevi kā uzticamu partneri, kas ražo kvalitatīvu produktu un piegādā to laikā un,  ja rodas sarežģījumi, tad tie  vienmēr tiek atrisināti operatīvi un saskaņoti."

DALĪBA ORGANIZĀCIJĀS

Kopš 1994. gada A/S "Roga-Agro" ir aktīvs Latvijas Maiznieku biedrības biedrs.
1999. gada septembrī uzņēmumam tika piešķirts Uzticības Sertifikāts, ko piešķir SO ''Latvijas Maiznieku biedrība'' un BOVU ''Latvijas sertifikācijas centrs'', kas garantē, ka uzņēmuma ražotā produkcija atbilst obligātajām nekaitīguma prasībām un kvalitātes rādītājiem.

PIEDALĀMIES PROJEKTĀ PĀRTIKAS PRODUKTU KVALITĀTES KLASTERIS

A/S Roga-Agro piedalās Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas vadītajā projektā „Pārtikas produktu kvalitātes klasteris"
Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/004; līgums ar LIAA no 2012. gada 12. septembra, nr. L-KAP-12-0010.